Wyobraź sobie historię, która jak ulał pasuje do Twojego dziecka. I w której może ono zobaczyć siebie jako bohatera JEGO WŁASNEJ PRZYGODY! Opowieść, która jest nie tylko zabawna i wciągająca, ale także edukacyjna i korzystna dla rozwoju maluszka. A do tego zatwierdzona przez psychologa i zilustrowana przez osobę, która kocha dzieci i nałogowo dba o każdy szczegół. To właśnie oferuję Ci na tej stronie: bajkę tak spersonalizowaną, że wręcz osobistą.

Jeśli Twój malec jest w wieku 2-5 lat, napiszę dla niego taką bajkę.

Powstanie na podstawie informacji, które mi przekażesz na temat swojego dziecka.

Razem możemy stworzyć historię, która będzie pasować do jego zainteresowań i osobowości.

Nie przegap tej okazji, podaruj malcowi wyjątkową i niepowtarzalną opowiastkę,

która na zawsze pozostanie w jego pamięci!

logo bajka zachęcajka 500X500

Tak wygląda miejsce, w którym powstanie bajka dla Twojego dziecka.

Moje miejsce pracy jest kolorowe, inspirujące, wesołe i wygodne. Wszystko po to, by stworzyć odpowiednią atmosferę do pisania bajek :)

Nazywam się Agata. Z wykształcenia jestem socjolożką o specjalizacji Społeczna Psychologia Stosowana. Korzystam z tego podczas pisania bajek, bo wiedza ze studiów naprawdę mi się w tym przydaje.

Ale najbardziej przydaje mi się fakt, że mam w rodzinie licznych siostrzeńców i bratanice. Najstarsi z nich mają już dziś po dwadzieścia kilka lat 🤭 Najmłodszy ma w tej chwili lat 6. Tym, co ich łączy, są bajki — od zawsze opowiadałam je dzieciom. I nieźle mi szło, bo dzieci je uwielbiały! Dlatego odważyłam się pisać też bajki dla innych dzieci — bo wiem, że to potrafię, że zrobię to dobrze i że bajki będą miały psychologiczną wartość dla dziecka.

A pisać potrafię. Przez 22 lata pracowałam jako dziennikarka i autorka tekstów do czasopism kobiecych. Przez 20 lat było to moje główne źródło utrzymania. Wciąż jeszcze pisuję do prasy, ale już znacznie rzadziej, mam więc wreszcie czas na nowe projekty.


logo bajka zachęcajka 500X500

ZOBACZ, KTO KONSULTUJE BAJKI ZACHĘCAJKI

Podczas tworzenia bajek współpracuję z dwoma znakomitymi psycholożkami. Czasem konsultuję z nimi całość, od podstawowego pomysłu. Innym razem tylko wynik końcowy, jasność przekazu dla dziecka, liczbę słów, które mogą być dla malucha niezrozumiałe i będą wymagały wyjaśnienia — ale każda bajka, zanim trafi do małego bohatera, przechodzi przez ręce jednej z psycholożek!