Bajka Zachęcajka, ilustrowana, w wersji elektronicznej

 

Wyłącz na chwile wszystkie rozpraszacze, bo za chwilę dowiesz się ważnej rzeczy!

Będziesz się śmiać z dotychczas czytanych z dzieckiem nudnych bajek, gdy tylko zainwestujesz w spersonalizowaną bajkę osobistą.

 

Czy nie przyłapujesz się na tym, że masz już dosyć:
nudnych bajek, które nie interesują malucha
takich bajek, które nie pasują do jego sytuacji
albo nie niosą takiego przesłania, jakiego się spodziewasz?

Rozumiem Cię, 90% moich klientów boryka się z podobnymi problemami! Dlatego przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się jak temu zaradzić.

Dlaczego warto zająć się zmianą bajek już teraz?

Oczywiście możesz zignorować moją propozycję. Możesz przymknąć oko na czas stracony na przeglądanie nudnych książeczek, z których bohaterami dziecko się nie identyfikuje czy na bajki, które nie mają tak pozytywnego oddziaływania, jakie mogą mieć — ale po co, skoro możesz dać dziecku coś niepowtarzalnego, co jest dopasowane do niego jak druga skóra?

Widzisz, mam rozwiązanie tego problemu!

I to rozwiązanie jest całkiem proste! Mam na myśli prawdziwy hit wśród rodziców maluchów do 5 roku życia czyli Bajkę Zachęcajkę, spersonalizowaną bajkę (bardzo) osobistą. Właściwie zawsze powinnam ją nazywać BAJKĄ OSOBISTĄ, ale nie robię tego, bo to właściwie nowość na rynku i trochę się boję, że ludzie nie będą wiedzieć, o czym mówię…

Przejdźmy do konkretów, bo wiem, że tego oczekujesz

Oto co zyskujesz, decydując się na Bajkę Zachęcajkę:
Zaczniesz dostrzegać, że dziecko bardziej się angażuje w czytanie bajki, dzięki czemu łatwiej mu się zidentyfikować z bohaterami (zwłaszcza główną postacią)
 Zaczniesz zmieniać podejście dziecka do czytania, co może pozytywnie wpłynąć na jego stosunek do czytania w przyszłości. W końcu z bajką osobistą dziecko POCZUJE czytanie dosłownie na własnej skórze…
 Odkryjesz, że możesz w ciekawy sposób przekazać dziecku pewne życiowe lekcje, dzięki czemu każda bajeczka będzie dla niego nośnikiem cennych, pozytywnych wniosków – i to nie ogólnych, a właśnie takich, jakich potrzebuje!
Zapewnisz sobie dodatkową, ale wyjątkowo skuteczną możliwość do wspierania dziecka w rozwoju, co pozytywnie wpłynie na waszą więź i samopoczucie malucha
 Zaczniesz w zupełnie nowy (i niesztampowy) sposób pracować nad poczuciem własnej wartości i sprawczości dziecka, dzięki czemu będzie ono bardziej pewne siebie
 Zaczniesz zauważać, jak głęboko Twoje dziecko angażuje się w czytane bajeczki, co pozwoli mu też głębiej przeżywać radość i emocje, jakie daje mu wspólne czytanie
 Troszeczkę lepiej zrozumiesz, jak działa emocjonalność Twojego dziecka. To ważne, bo dzięki temu kolejne bajki, które mu opowiesz już sama, będą jeszcze lepsze!
Dasz dziecku ABSOLUTNIE NIEPOWTARZALNY prezent: opowieść, w której to ono założy pelerynę bohatera i pokona wszelkie przeciwności!


WOW! Podoba mi się, ale ile muszę zapłacić?

Inwestycja w spersonalizowaną bajkę osobistą to jedynie 400 PLN. Tak, wiem, inni sprzedają spersonalizowane bajki już od 80 zł. Ale moje bajki różnią się od innych. I to ZNACZNIE! Na tyle znacznie, że właściwie tych dwóch propozycji NIE DA SIĘ PORÓWNAĆ.

Ale spróbuję:

🤷 W innych bajkach po prostu zmieniane jest imię bohatera – i tyle. Opowieść jest zawsze ta sama. Czasem dorzucone jest tu i tam jakieś zdjęcie dziecka. Ale nie w Bajce Zachęcajce!

🧏Ta bajka od początku do końca powstaje dla Twojego dziecka. Jest o nim, o jego życiu, zainteresowaniach, upodobaniach, problemach. W mojej bajce Twoje dziecko od razu zobaczy SIEBIE. I gwarantuję Ci: BĘDZIE ZACHWYCONE!

 

Dlaczego warto podjąć tę bajkową decyzję?

Nikt nie lubi tracić pieniędzy. Ale spójrz na Bajkę Zachęcajkę jak na inwestycję. Bo to jest inwestycja: w radość i rozwój Twojego dziecka. W jego samopoczucie. I w jego szczęście.

Dlaczego ta inwestycja jest warta swojej ceny?

Inwestycja w spersonalizowaną bajkę osobistą to tak naprawdę równowartość zakupów w znanym dyskoncie spożywczym. Co według Ciebie da Ci lepszy zwrot z inwestycji? Zakupy przejecie w kilka dni. Bajkę natomiast maluch POKOCHA. I będzie dawała mu radość przez wiele następnych miesięcy!

Jeszcze się wahasz? To normalne, dlatego czytaj dalej

Myślisz sobie „widzę, że spersonalizowana bajka osobista jest świetnym rozwiązaniem, blokuje mnie jednak cena”?
Zgodzę się, ta kwota może wydawać się nie najmniejsza. Jednak pomyśl o wszystkich tych rozwiązaniach, które są tańsze, ale kompletnie nie dają tego, co oferuje Bajka Zachęcajka. Bo są po prostu ogólne i tak naprawdę nie ma w nich Twojego dziecka.

 

Czy spersonalizowana bajka osobista jest dla każdego? Nie, ale są takie osoby, które szczególnie na niej skorzystają

Komu szczególnie polecam inwestycję w spersonalizowaną bajkę osobistą. Będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli:
🔰 jesteś rodzicem malucha w wieku 2-5 lat
🔰 chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą radość
🔰 masz dość sztampowych opowiastek
🔰 chcesz, żeby Twoje dziecko miało coś niezwykłego i niezwykle się poczuło
🔰 wiesz, że Twoje dziecko jest wyjątkowe
🔰 pragniesz wesprzeć swoje dziecko w rozwoju (do tego w sposób celowany)
🔰 chcesz przemycić w przyjemny sposób pozytywne wartości i postawy
🔰 rozumiesz, że odpowiednio napisane bajeczki mogą mieć większy wpływ na samopoczucie malucha, niż bajki „z matrycy”
🔰 chcesz NAPRAWDĘ zaangażować malucha we wspólne czytanie
🔰 albo po prostu pragniesz, by Twoje dziecko poczuło się jak BOHATER własnej opowieści

Inwestycja w spersonalizowaną bajkę osobistą to jedynie 400 PLN. Ale tak naprawdę jest to inwestycja w Twoje dziecko – a na to nie ma właściwej ceny.

Co dostaniesz w pakiecie?

Każda książeczka ma 32 strony, z czego 15 stron to przyjemne dla dziecięcego oka ilustracje, a 15 stron to treść Bajki Zachęcajki (plus dwie okładki, które się przydadzą, jeśli zechcesz książeczkę wydrukować — nawet jeśli nie teraz, a kiedyś, w przyszłości).

Kupując tu Bajkę Zachęcajkę w wersji elektronicznej, dostaniesz ode mnie link do FlipBooka, czyli specjalnej wersji bajki, która można oglądać na każdym ekranie w bardzo atrakcyjny sposób.

Nie jest to zwykły, statyczny PDF, tylko taka forma, w której przesuwanie stron książeczki jest tak animowane, że przypomina przewracanie stron książeczki papierowej.
✅ Ten link jest tylko Twój i nigdy nie wygasa.
✅ Książeczka jest prezentowana na estetycznym tle.

✅ Treść FlipBooka możesz w każdej chwili pobrać w formie tradycyjnego pliku PDF i zapisać sobie na dysku w dowolnym urządzeniu.
FlipBookiem łatwo jest zarządzać: możesz wyświetlać jego zawartość na całym ekranie, możesz ją dowolnie powiększać, możesz podejrzeć, ile stron już zostało obejrzanych, a ile jeszcze jest do zobaczenia.
✅ A teraz mały hit: do treści FlipBooka podłożona jest spokojna, kojąca muzyczka. Można słuchać jej podczas czytania (ale można ją także wyłączyć).

Zobacz, jak wygląda panel sterowania książeczką na FlipBooku:

 

bajka-zachecajka_flipbook-mockup_panel sterowania flipbookiem

 

 

PS. Jeszcze czytasz? Oznacza to, że jakaś część Ciebie mocno chce dać szansę Bajce Zachęcajce! Wiesz co? Po prostu posłuchaj intuicji 🙂

2 opinie dla Bajka Zachęcajka, ilustrowana, w wersji elektronicznej

  1. Anna R,

    Dziękujemy za wspaniałą bajkę. Ilustracje są przesympatyczne a sam tekst i przesłanie bajki skradło moje serce.

  2. Ewa K.

    Bajkę ,,Lunarosa i ścieżka księżycowego promienia” zamówiłam dla mojej maleńkiej wnuczki na jej drugie urodziny. Lunarosa wie, że jej imię oznacza księżyc i różę, zresztą jej mama poczuła, że będzie miała małą dziewczynkę właśnie w czasie pełni księżyca. Urodziny mojej wnuczki będą w listopadzie więc mała jeszcze nie widziała książeczki ale jestem pewna, że będzie nią zachwycona. Książeczka ma cudowne ilustracje a dziecko w tym wieku ,,czyta” przede wszystkim obrazki. Na jednym ze zdjęć są nawet dwa psiaki a Lunarosa traktuje swoje dwa teriery jak rodzeństwo. Bajki tworzone przez Bajkę-Zachęcajkę to wspaniały projekt bo są personalizowane, a maluchy poznają i odbierają świat poprzez odniesienie wszystkiego do siebie. Pomysł na stworzenie przyjaciela księżyca, który zawsze jest i zawsze pomoże to strzał w dziesiątkę. Każde dziecko ma swojego wymyślonego przyjaciela-opiekuna. Czuję, że dzięki tej bajce dla mojej małej Luny będzie to księżyc.
    Spersonalizowane bajeczki Bajki-Zachęcajki mogą być naprawdę cudownym i bardzo edukacyjnym prezentem dla każdego malucha. Myślę, że moja Luna za 2 lata wymyśli swoją własną bajkę, którą oczywiście zrealizujemy w Bajce-Zachecajce.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *