Bajka Zachęcajka, ilustrowana, w wersji papierowej i elektronicznej

 

Wyłącz na chwile wszystkie rozpraszacze, bo za chwilę dowiesz się ważnej rzeczy!

Będziesz się śmiać z dotychczas czytanych z dzieckiem nudnych bajek, gdy tylko zainwestujesz w spersonalizowaną bajkę osobistą.

 

Czy nie przyłapujesz się na tym, że masz już dosyć:
nudnych bajek, które nie interesują malucha
takich bajek, które nie pasują do jego sytuacji
albo nie niosą takiego przesłania, jakiego się spodziewasz?

Rozumiem Cię, 90% moich klientów boryka się z podobnymi problemami! Dlatego przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się jak temu zaradzić.

Dlaczego warto zająć się zmianą bajek już teraz?

Oczywiście możesz zignorować moją propozycję. Możesz przymknąć oko na czas stracony na przeglądanie nudnych książeczek, z których bohaterami dziecko się nie identyfikuje czy na bajki, które nie mają tak pozytywnego oddziaływania, jakie mogą mieć — ale po co, skoro możesz dać dziecku coś niepowtarzalnego, co jest dopasowane do niego jak druga skóra?

Widzisz, mam rozwiązanie tego problemu!

I to rozwiązanie jest całkiem proste! Mam na myśli prawdziwy hit wśród rodziców maluchów do 5 roku życia czyli Bajkę Zachęcajkę, spersonalizowaną bajkę (bardzo) osobistą. Właściwie zawsze powinnam ją nazywać BAJKĄ OSOBISTĄ, ale nie robię tego, bo to właściwie nowość na rynku i trochę się boję, że ludzie nie będą wiedzieć, o czym mówię…

 

 

Przejdźmy do konkretów, bo wiem, że tego oczekujesz

Oto co zyskujesz, decydując się na Bajkę Zachęcajkę:
 Odkryjesz, że możesz w ciekawy sposób przekazać dziecku pewne życiowe lekcje, dzięki czemu każda bajeczka będzie dla niego nośnikiem cennych, pozytywnych wniosków – i to nie ogólnych, a właśnie takich, jakich potrzebuje!
Zaczniesz dostrzegać, że dziecko bardziej się angażuje w czytanie bajki, dzięki czemu łatwiej mu się zidentyfikować z bohaterami (zwłaszcza główną postacią)
 Zaczniesz zmieniać podejście dziecka do czytania, co może pozytywnie wpłynąć na jego stosunek do czytania w przyszłości. W końcu z bajką osobistą dziecko POCZUJE czytanie dosłownie na własnej skórze…
Zapewnisz sobie dodatkową, ale wyjątkowo skuteczną możliwość do wspierania dziecka w rozwoju, co pozytywnie wpłynie na waszą więź i samopoczucie malucha
 Zaczniesz w zupełnie nowy (i niesztampowy) sposób pracować nad poczuciem własnej wartości i sprawczości dziecka, dzięki czemu będzie ono bardziej pewne siebie
 Zaczniesz zauważać, jak głęboko Twoje dziecko angażuje się w czytane bajeczki, co pozwoli mu też głębiej przeżywać radość i emocje, jakie daje mu wspólne czytanie
 Troszeczkę lepiej zrozumiesz, jak działa emocjonalność Twojego dziecka. To ważne, bo dzięki temu kolejne bajki, które mu opowiesz już sama, będą jeszcze lepsze!
Dasz dziecku ABSOLUTNIE NIEPOWTARZALNY prezent: opowieść, w której to ono założy pelerynę bohatera i pokona wszelkie przeciwności!

 

 

Wow! Podoba mi się, ale ile muszę zapłacić?

Inwestycja w spersonalizowaną bajkę osobistą to jedynie 450 PLN. Tak, wiem, inni sprzedają spersonalizowane bajki już od 80 zł. Ale moje bajki różnią się od innych. I to ZNACZNIE! Na tyle znacznie, że właściwie tych dwóch propozycji NIE DA SIĘ PORÓWNAĆ.

Ale spróbuję: 

🤷 W innych bajkach po prostu zmieniane jest imię bohatera – i tyle. Opowieść jest zawsze ta sama. Czasem dorzucone jest tu i tam jakieś zdjęcie dziecka. Ale nie w Bajce Zachęcajce!
🧏 Ta bajka od początku do końca powstaje dla Twojego dziecka. Jest o nim, o jego życiu, zainteresowaniach, upodobaniach, problemach. W mojej bajce Twoje dziecko od razu zobaczy SIEBIE. I gwarantuję Ci: BĘDZIE ZACHWYCONE!

 

 

Dlaczego warto podjąć tę bajkową decyzję?

Nikt nie lubi tracić pieniędzy. Ale spójrz na Bajkę Zachęcajkę jak na inwestycję. Bo to jest inwestycja: w radość i rozwój Twojego dziecka. W jego samopoczucie. I w jego szczęście.

Dlaczego ta inwestycja jest warta swojej ceny?

Inwestycja w spersonalizowaną bajkę osobistą to tak naprawdę równowartość zakupów w znanym sklepie spożywczym. Co według Ciebie da Ci lepszy zwrot z inwestycji? Zakupy przejecie w kilka dni. Bajkę natomiast maluch POKOCHA. I będzie dawała mu radość przez wiele następnych miesięcy!

Jeszcze się wahasz? To normalne, dlatego czytaj dalej

Myślisz sobie „widzę, że spersonalizowana bajka osobista jest świetnym rozwiązaniem, blokuje mnie jednak cena”? Zgodzę się, ta kwota może wydawać się nie najmniejsza. Jednak pomyśl o wszystkich tych rozwiązaniach, które są tańsze, ale kompletnie nie dają tego, co oferuje Bajka Zachęcajka. Bo są po prostu ogólne i tak naprawdę nie ma w nich Twojego dziecka.

 

 

Czy Spersonalizowana bajka osobista jest dla każdego? Nie, ale są takie osoby, które szczególnie na niej skorzystają

Komu szczególnie polecam inwestycję w spersonalizowaną bajkę osobistą. Będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli:
🔰 jesteś rodzicem malucha w wieku 2-5 lat
🔰 chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą radość
🔰 masz dość sztampowych opowiastek
🔰 chcesz, żeby Twoje dziecko miało coś niezwykłego i niezwykle się poczuło
🔰 wiesz, że Twoje dziecko jest wyjątkowe
🔰 pragniesz wesprzeć swoje dziecko w rozwoju (do tego w sposób celowany)
🔰 chcesz przemycić w przyjemny sposób pozytywne wartości i postawy
🔰 rozumiesz, że odpowiednio napisane bajeczki mogą mieć większy wpływ na samopoczucie malucha, niż bajki „z matrycy”
🔰 chcesz NAPRAWDĘ zaangażować malucha we wspólne czytanie
🔰 albo po prostu pragniesz, by Twoje dziecko poczuło się jak BOHATER własnej opowieści Inwestycja w spersonalizowaną bajkę osobistą to jedynie 450 PLN. Ale tak naprawdę jest to inwestycja w Twoje dziecko – a na to nie ma właściwej ceny. 

Co dostaniesz w pakiecie?

Każda książeczka ma 32 strony, z czego 15 stron to przyjemne dla dziecięcego oka ilustracje, a 15 stron to treść Bajki Zachęcajki, plus dwie okładki, przednia i tylna.

Kupując tu Bajkę Zachęcajkę, dostaniesz bajkę w postaci książeczki oraz wersję elektroniczną — czyli link do FlipBooka, czyli specjalnej wersji bajki, która można oglądać na każdym ekranie w bardzo atrakcyjny sposób.

📚📖 WERSJA DRUKOWANA 📚📖
✅ Książeczka jest w twardej oprawie
✅ Ma format kwadratu 20×20 cm, a więc jest całkiem spora i dziecku łatwo trzymać ją w rączkach
✅ Jej wnętrze jest drukowane na wysokiej jakości papierze, ładnie odwzorowującym kolory

 

🖥 WERSJA ELEKTRONICZNA 🖥
Nie jest to zwykły, statyczny PDF, tylko FlipBook — taka forma, w której przesuwanie stron książeczki jest animowane w taki sposób, że przypomina przewracanie stron książeczki papierowej.
✅ Ten link jest tylko Twój i nigdy nie wygasa.
✅ Książeczka jest prezentowana na estetycznym tle.
✅ Treść FlipBooka możesz w każdej chwili pobrać w formie tradycyjnego pliku PDF i zapisać sobie na dysku w dowolnym urządzeniu.
FlipBookiem łatwo jest zarządzać: możesz wyświetlać jego zawartość na całym ekranie, możesz ją dowolnie powiększać, możesz podejrzeć, ile stron już zostało obejrzanych, a ile jeszcze jest do zobaczenia.
A teraz mały hit: do treści FlipBooka podłożona jest spokojna, kojąca muzyczka. Można słuchać jej podczas czytania (ale można ją także wyłączyć). Zobacz, jak wygląda panel sterowania książeczką na FlipBooku:  

bajka-zachecajka_flipbook-mockup_panel sterowania flipbookiem  

PS. Jeszcze czytasz? Oznacza to, że jakaś część Ciebie mocno chce dać szansę Bajce Zachęcajce! Wiesz co? Po prostu posłuchaj intuicji 🙂

2 opinie dla Bajka Zachęcajka, ilustrowana, w wersji papierowej i elektronicznej

  1. Anita S.

    Mój młodszy wnuk dostał książeczkę. Przy niewielu w sumie informacjach powstała piękna opowieść, w której bohaterem był niezaprzeczalnie Bartuś! Ponieważ wnuczek nie interesuje się niczym charakterystycznym i ciekawym, a po prostu lubi jeść, autorka bardzo zgrabnie wymyśliła opowieść, jak ratował pizzę, którą bardzo lubi. I tylko on, jego brat oraz rodzice wiedzą, że nie mówi pepperoni, tylko peperonik – tak więc książeczka bez wątpienia była o nim. To nie tylko to, że bohater opowieści również ma na imię Bartuś, ale mógł on rozpoznać tam bez wątpienia siebie. Książeczki są naprawdę warte uwagi m.in. dlatego, że zawierają wartościowe przekazy.

  2. Kalina M.

    Książka bardzo ładnie wykonana. Zabawna opowieść zilustrowana ładnymi obrazkami. Zainteresowania dziecka fajnie wplątane w historię, widać, że jest to przemyślane. Dzieci zachwycone oraz rozbawione. Podobało im się, że główne postacie to jedzenie i potrawy, które same lubią. Po przeczytaniu książki usłyszeliśmy gromkie „jeszcze raz!”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *